NEXT176, s.r.o.

Zákazkový vývoj webových aplikácií. Riešenia sú dodávané na mieru. V súčasnosti sa špecializujeme hlavne na vývoj webov na vlastnej platforme ChimeraAE. 

Služby

  • Tvorba webstránok a komplexných web riešení, automatizované systémy.
  • Tvorba internetových obchodov (e-shopov) na mieru
  • Mapové portály na platforme OSM
  • Vývoj technológií, správa a údržba riešení

      

PHP      MySQL

jQuery

História

Programátorská skupina NEXT176 research pracovala pred rokom 2000 pod názvom NEXT17. V období rokov 1998-2001 sa preslávila projektami ViPERb a nViPER.@bOX. Jednalo sa o pokrokových správcov súborov, ktoré ponúkali používateľom ešte aj na dnešnú dobu atypické rozhranie a funkcie. Zmena grafického štýlu však nebola všetkým. Nedajú sa nespomenúť výkonné diskové operácie (s operáciami na pozadí a možnosťou nastavovania priority každej operácie), a iné. Projekt slávil úspechy aj v okolitých krajinách. Oba projekty boli ukončené v roku 2001.

Koncom roka 2013 sme založili NEXT176, s.r.o., aby sme vedeli pokryť narastajúci dopyt po službách od našich klientov.

ChimeraAE

N176 poskytuje služby v oblasti tvorby webstránok. Klienti využívajú naše služby na jednoduché firemné stránky, ale aj mohutné komplexné automatizované systémy. Všetky sú vyvíjané na vlastnej platforme ChimeraAE. Systém je veľmi populárny pre dobrú škálovateľnosť a nízku cenu riešenia. Zaujímavý je tiež tým, že obsahuje niektoré atypické technológie, z ktorých vie klient profitovať pred konkurenciou.

 

 

Next176